تعمیر مبل

بررسی نکاتی که باید در تعمیرات مبل به آن توجه بفرمایید:

 •  مبلمانی که ارزش تعمیر را دارند: پیش از هر چیزی باید بدانید. که هر مبل فرسوده ای ارزش تعمیر را ندارد. در نتیجه شما در اولین قدم باید به خوبی جواب این پرسش را بیابید که آیا این مبل ارزش تعمیر را دارد یا خیر.
  اما آیا می دانید چه چیزی در این موضوع نقش مهم و حائز اهمیتی دارد و چگونه می توان پی برد که مبل ما ارزش تعمیر را دارد یا خیر؟
  بهتر است بدانید که کلاف مبل اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد و یا دچار آسیب دیدگی های جدی نشده باشد مبل شما ارزش دارد و شما می توانید آن را تعمیر کنید در غیر این صورت هر چقدر هم ماهرانه به تعمیر مبل بپردازید و یا حتی اگر مبلمان خود را به یک تعمیرکار ماهر نیز بسپارید پس از مدت زمانی دوباره مبلمان شما به حالت اولیه خود باز می گردد و تمام هزینه های شما به هدر می رود.

نکات تکمیلی

 •  شناسایی قسمت هایی از مبل که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند: از دیگر نکاتی که باید در تعمیرات مبل به آن اهمیت بدهید این است که مبل را به خوبی بررسی کنید و قسمت هایی که به تعمیر و تعویض نیاز دارند را شناسایی و نسبت به تعمیر آن ها اقدام کنید. توجه داشته باشید که اگر همزمان چندین بخش مبل نیاز به تعمیر دارد به صورت همزمان آن ها را تعمیر کنید زیرا با این کار می توانید از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوید، از طرفی دیگر نیز تمام مشکلات مبل را به یک باره رفع می کنید و پس از مدتی نیاز به تعمیر دوباره مبل نخواهد بود.
  اگر که فقط بخش کوچکی. از مبل آسیب دیده. است. و با تعمیری جزئی مشکل آن رفع می شود فقط به بازسازی آن قسمت بپردازید. تا در هزینه های شما صرفه جویی شود.

نوسازی چوب و بدنه برای تعمیر مبل

 •  نوسازی چوب و بدنه مبل: قشر زیادی از مردم فکر می کنند در صورت آسیب دیدن بدنه (هر چند جزئی) باید آن را پرداخت و رنگ کاری کرد. اما باید بدانید که فقط در صورتی چوب و بدنه مبل نیاز به پرداخت و رنگ کاری دوباره دارد. که قسمت زیادی از پرداخت بدنه. و رنگ چوب آسیب دیده باشد.
  در زمانی که چوب. و بدنه مبل دچار خراشیدگی های بسیار جزئی شده. است. می توانید از ماژیک های لکه گیری نیز استفاده کنید و به راحتی خراشیدگی های چوب را از بین ببرید.
  نکته: اگر فقط کلاف و یا بدنه مبل نیازمند تعمیر و رنگ کاری است دیگر نیازی به تعویض رویه مبل نیست و شما می توانید رویه مبل را با دقت از کلاف و بدنه مبل جدا کنید و پس از تقویت کلاف و یا رنگ کاری و پرداخت بدنه دوباره از پارچه مبلی قبلی استفاده کنید.

تعمیرات مبل راحتی

به طور معمول مبل های راحتی ظرافت کمتری نسبت به مبل استیل دارند و دلیل کمتر بودن ظریف کاری با هزینه کمتر از سایر مبل ها تعمیر می شوند. کارشناسان ما این اطمینان را به شما میدهند که کار شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام شود.

برای این کار در ابتدا باید از سالم بودن کلاف مبل راحتی مطمئن شد. از آنجایی که بیشتر اوقات کلاف مبل راحتی. در زیر پارچه پنهان شده. است. بعد از برداشتن پارچه, خرابی و یا شکستگی های کلاف نمایان می شود. همانطور که پیشتر گفتیم قبل از رویه کوبی باید تعمیرات لازم روی کلاف انجام شود. نکته بعدی که در تعمیر مبلمان راحتی اهمیت دارد استفاده از فوم با کیفیت بر اساس نوع کار است. در نهایت انتخاب پارچه مبل که بر اساس سلیقه مشتری. و انتخاب او روی کار کوبیده. می شود.

تعمیر مبل قدیمی

 1. بهتر است پیش از تماس با تعمیرکار مبل قدیمی به بررسی مشکلات و نواقص موجود در کلاف مبل خود بپردازیر و پس از آن برای تعمیر موارد موجود از فردی متخصص کمک بگیرید. در صورت آسیب دیدگی کلاف به آسانی امکان تقویت آن از سوی تعمیرکار وجود خواهد داشت.
 2. اگر پارچه مبل شما قدیمی شده. و دیگر زیبایی سابق را ندارد. می توانید از تعمیرکار تقاضا نموده که پارچه مبلمان شما را تعویض نماید.با رویه کوبی و انتخاب پارچه ای جدید و زیبا، مبلمان شما به مبلمانی بسیار شیک و جذاب تبدیل می گردد.
 3. شکستگی دسته مبل، پایه و یا پریدگی های چوب مبل نیز از دیگر مواردی است که به راحتی قابل تعویض خواهند بود. افرادی که در این زمینه از تخصص لازم برخوردار هستند به راحتی قادر به ترمیم سطح چوب و بدنه و یا تعویض آن ها می باشند.
 4. از دیگر خدمات قابل انجام از سوی افراد متخصص در این زمینه می توان به فنربندی، ورق کاری و تعویض فوم و اسفنج اشاره اشاره نمود.

برای اطلاع بیشتر در این باره می توانید با تماس با ما یعنی فروشگاه اینترنتی مبل هانی،سوالات خود را مطرح فرمایید.