خرید اینترنتی مبل چستر

مبل چستر یکی از محبوب‌ترین انواع مبلمان در دسته‌بندی مبل راحتی است که در طرح و رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود. اگر شما هم میخواهید بدانید که مبل چستر چیست و چه ویژگی‌هایی دارد، با ما همراه باشید تا شما را با مشخصات این مبل باشکوه آشنا کنیم. برای خرید اینترنتی مبل چستر از سایت مبل هانی اقدام به ثبت سفارش کنید.

مبل چستر چیست ؟

.

مبل‌ چستر ، کاناپه‌ ای راحت با لمسه کاری هستند. این مبلمان آرایش و شکل یکسانی ندارند. زیرا که انواع پارچه‌ها، رنگ‌ها و الگوهای انتخابی زیادی وجود دارد که می‌توان از میان آن‌ها انتخاب کرد. بسیاری از مردم مبل چستر را انتخاب می‌کنند. این نوع مبلمان ، تلفیقی از سبک مبل راحتی و مدرن برای استفاده روزمره طراحی شده‌اند. در این نوع مبل لمسه‌کوبی در پشت و جلوی محصول به کار رفته است. چسترها دسته بلند استوانه‌ای شکل دارند. و روی بدنه آن را دکمه‌های منظم‌، یک اندازه پر می‌کند. که باعث زیبایی دوچندان این نوع شده است. داشتن پایه، استفاده از نشیمن‌گاه نرم، ظاهری نرم و متریال چرم از دیگر ویژگی‌های این محصولات است. بهترین نوع مبل چستر فیلدها تلفیقی از چرم و چوب ساخته می‌شوند که برای استفاده اداری و خانگی مناسب اند.

.

.

.

.

مبل چستر چرمی یا پارچه ای

.

پارچه مبل راحتی چستر باید به قدری با کیفیت باشد که بعد از شستشو و یا نور آفتاب خوردن، تغییر رنگ ندهد. و همچنان مثل روز اول تمیز و خوش رنگ بماند. همچنین در فصل گرم و سرد سال نباید باعث تعریق شود .و یا سردی هوا را به خود جذب کند.

معمولا در ساخت مبل چستر از پارچه مازراتی استفاده میشود. یکی دیگر از پارچه هایی که برای مبل راحتی استفاده می‌شود، پارچه مخمل است که معروف ترین آنها پارچه های پورشه و جاسمین هستند. پارچه‌های طرح چرم نیز برای مبل راحتی و مخصوصا مبل چستر قابل استفاده هستند. که از پرکاربرد ترین آنها می‌توان به پارچه های ملیتا، مایا و مسکو اشاره کرد. اگر شما هم میخواهید خرید اینترنتی مبل چستر را انجام دهید ، به ویژگی های این مبل و جنس پارچه و چوب آن توجه کنید.

.

.

.

.

خرید اینترنتی مبل چستر:

.

برای خرید مبل چستر و انواع مبل راحتی و مبل کلاسیک از فروشگاه مبل هانی ، میتوانید از میان دسته بندی مربوطه ، مدل مورد نظر را انتخاب کنید. و مدل های مختلف آن را مشاهده نمایید .