خرید اینترنتی مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک یکی از ظریف‌ترین انواع مبلمان است. توجه کنید که ظرافت در اینجا به معنای ضعیف بودن و یا شکننده بودن آن نیست. بلکه ظرافت در این مبلمان به معنی هماهنگی تک تک اعضا باهم است. مبل کلاسیک با تلفیق مبل استیل و مبل راحتی جایگاه ویژه ای در دکوراسیون خانه های ایرانی پیدا کرده است. در ادامه به بررسی ویژگی‌هایی که برای خرید اینترنتی مبل کلاسیک باید به آن ها توجه کنیم، می پردازیم.

کیفیت مبل کلاسیک :

کیفیت و عمر بالا از ویژگی‌های بارز مبل کلاسیک است . البته این کیفیت بالا مدیون جنس چوب استفاده شده در مبل کلاسیک است .که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در بدنه مبل کلاسیک از کلاف چوبی با کیفیت ، نظیر راش ، نراد ، گردو و … استفاده شده . که باعث افزایش استحکام و طول عمر مبل می‌شود.همچنین استفاده از  فوم سرد و اسفنج مرغوب در نشیمن و دسته‌های مبل کلاسیک نقش تعیین کننده‌ای در راحتی و بالا بردن کیفیت مبل دارد . برای تشخیص دادن فوم سرد از فوم گرم ، بر روی سطح فوم فشار وارد کنید .اگر فوم به سرعت به حالت اول خود بازگردد، فوم از نوع سرد بوده و در غیر این صورت فوم از نوع گرم است . و کیفیت پایین تری نسبت به فوم سرد دارد.

خرید اینترنتی مبل کلاسیک

منبت کاری در مبل کلاسیک :

در طراحی مبلمان کلاسیک معمولا استفاده از پشتی‌های بلند و منبت کاری‌هایی پیچیده، مرسوم است. پایه‌های کنده‌کاری‌شده ظریف نیز ، از دیگر ویژگی‌های بارز مبل کلاسیک است. در خرید اینترنتی مبل کلاسیک حتما به این مورد توجه کنید. همان‌طور که گفتیم، مبل کلاسیک تلفیقی از مبل راحتی و مبل استیل است .و خصوصیات بارز هر دو سبک مبل را می‌توانید در مبل کلاسیک ببینید. مبل کلاسیک همانند مبل استیل بر روی بدنه خود منبت کاری دارد .تفاوت آن با منبت های مبل استیل در این است که این منبت‌ها بر خلاف منبت های مبلمان استیل بسیار زیبا و متعادل‌اند . نقش‌هایی که از طریق منبت کاری روی این مبل‌ها ایجاد می‌شود،هنر دست طراحان است .و چنان بر روی مبلمان خودنمایی می کنند که هر بیننده‌ای را محصور خود می‌کندو.

رنگ در مبلمان کلاسیک :

به طور کلی در رنگ آمیزی مبلمان ، دو نوع رنگ براق و پوششی به کار می رود. رنگ پوششی به طور کامل سطح چوب را می پوشاند .و مانع تشخیص ترک خوردگی و اشکالات چوب می شود .ولی رنگ براق همچین ویژگی ندارد . نکته دیگر در مورد رنگ بدنه مبلمان استفاده از رنگ با کیفیت و رنگ آمیزی یکنواخت است که باعث زیبایی بیشتر مبل می شود.

خرید اینترنتی مبل کلاسیک

ست مبلمان کلاسیک چند نفره است؟

مبل کلاسیک معمولا در ست های ۷ نفره و ۹ نفره تولید و عرضه می‌شود. ست ۷ نفره شامل ۱ کاناپه سه نفره و ۴ مبل تک نفره است .و ست ۹ نفره شامل ۱ کاناپه سه نفره، ۴ مبل تک نفره و ۲ میزبان است. البته در خرید اینترنتی مبل کلاسیک ، با توجه به متراژ محیطی که می‌خواهید برای آن مبل تهیه کنید ، می‌توانید تعداد بیشتری کاناپه و مبل تک نفره سفارش دهید. تا ست مبلمان بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون منزلتان داشته باشد.