خرید سرویس خواب

اتاق خواب مکانی می باشد که قرار است شما در آن به استراحت کردن بپردازید و آرامش زیادی داشته باشید. پس گزینه بهتر رنگ دیوارها و نوع وسایل و همچنین تشکی که بر روی تخت شما قرار دارد از نهایت راحتی برخوردار باشد و دقت بسیار زیادی برای خرید سرویس خواب و چیدمان صرف شود.

اجزای بکار رفته در سرویس خواب 

سرویس خواب کامل به موارد زیر تقسیم بندی می شود، اما در بعضی از سرویس خواب ها ممکن است یکی از این موارد را مشاهده نکنید که در این حالت می توانید.از فروشگاهی ثبت سفارش انجام دهید. که تمامی موارد تکمیل شده باشد.

  • تخت خواب
  • پاتختی
  • میز توالت
  • آینه
  • کمد
  • پاف

تخت خواب مهم ترین بخش سرویس خواب

قطعا یکی از مهمترین اجزای سرویس خواب ها تختخواب آن است که بر اساس نیاز و هدفی که افراد دارند اندازه و ارتفاع آن مشخص خواهد شد. تخت یک نفره باید دارای عرض 90 تا 110 سانتیمتر و طول 200 سانتیمتر باشد. اگر شما زمانی که قصد خوابیدن زیاد چرخ میزنید بهتر است که تخت خواب 110 سانتی متری را تهیه فرمایید. تخت خواب های دو نفره عرض 135 تا 150 سانتیمتر را دارند.

افرادی که قد بلند دارند بهتر است تختی با طول دو متر خریداری کنند. کسانی که قد کوتاه دارند تخت 190 سانتی متری هم پاسخگوی نیاز و سوالات آنها خواهد بود. ارتفاع تخت ها اغلب 30 تا 40 سانتیمتر است این ارتفاع از سطح زمین بیشتر به خاطر این است که نظافت زیر تخت به آسانی انجام شود. ولی در صورتیکه شما هنگام خوابیدن ثابت هستید و تحرک زیادی ندارید ارتفاع تا نهایتا 50 تا 55 سانتیمتر می‌تواند برای شما مناسب باشد.

اهمیت میز آرایش در سرویس خواب

یکی دیگر از وسایلی که در خرید سرویس خواب خود لازم دارید. که در کنار تخت خواب قرار داده می شود. و جزو سرویس به حساب می‌آید. میز آرایش یا میز توالت است. برای سر و سامان دادن. و منظم کردن لوازم آرایشی بهداشتی و از این قبیل میتوانید. از میز توالت های استفاده کنید. اگر میز توالتی که مورد نظر شما است شکل و طراحی خاصی دارد میتوانید.

از طراحان و سازنده ها بخواهید که مطابق با میل شما آن را بسازند. در کنار میز توالت می توانید از یک صندلی برای آسانی نسبی کار استفاده کنید. وقتی که میز توالت خریداری می‌کنید فقط به زیبایی و جذابیت آن نگاه نکنید. بلکه دقت کنید که موارد ایمنی هم در آن رعایت شده باشد. میزها به این صورت است که آینه آنها به میز پیچ شده است. و بعضی از آنها آینه و نیز به صورت جداگانه هستند.

ابعاد پیشنهادی پاتختی برای سرویس خواب

طول و عرض مناسبی که برای پاتختی ها قرار داده می شود 40 تا 50 سانتیمتر است. همچنین ارتفاعی که پاتختی ها باید داشته باشند متنوع و گوناگون است ولی باید به گونه ای باشد که شما وقتی روی تخت خوابیده اید بتوانید آن را ببینید، پس بهتر است ارتفاع آن 65 تا 70 سانتیمتر باشد.

جایگاه و اهمیت وجود آینه

به غیر از وسایلی که معرفی کردیم از جمله وسیله هایی که در کنار سرویس خواب ارائه می‌شود ولی خرید آن الزامی نمی باشد. آینه است. در بعضی از سرویس خواب ها آینه ها به صورت قدی طراحی و دیزاین شده‌اند و ارائه می شوند. و در بعضی دیگر متفاوت است ولی همانطور که قبل تر به آن پرداختیم برای ایمنی بیشتر ضروری است که میز توالت به آیینه پیچ شود.

کلام آخر

اگر بودجه کمی در اختیار دارید به هیچ عنوان نگران انتخاب محصولات ملامینه نباشید. سرویس خواب به ندرت و کم در معرض آب قرار می گیرد .(پس احتمال باد کردن آن جزئی و بسیار پایین است) و اگر از تولید کننده معتبری اقدام به خرید سرویس خواب کنید. و از ورق و ماشین آلات مرغوب استفاده شده باشد. آنگاه احتمال خرید سرویس خواب شکیل و مرغوبی بسیار بیشتر و در نهایت به بهترین صورت محصول خود را تحویل خواهید گرفت.

در آخر توصیه و پیشنهاد ما به شما خرید سرویس خواب از فروشگاه های معتبر از جمله فروشگاه اینترنتی مبل هانی است. چراکه نکات ریز و جزیی بسیاری در این امر وجود دارد. و این نکات از دید خریدار تقریبا پنهان است. پس بهتر است از یک فروشنده با تجربه خرید کنید تا در صورت بروز هر گونه اشکال و ایرادی، فروشنده محترم پاسخگویی لازم را تا حد توان برای حل مشکل ارائه دهد.