درباره ما

به مبل هانی خوش امدید

فروشگاه اینترنتی مبل هانی با هدف سرعت بخشیدن به فرآیند مقایسه، انتخاب و در نهایت خرید با بهترین کیفیت سعی بر خلق تجربه‌ای عالی برای مشتریان (در هر زمان و هر مکان) دارد. به گونه‌ای که تجارت الکترونیک بخشی از زندگی روزمره شما باشد. تمامی فرآیندها و تصمیمات ما بر پایه جلب و حفظ مشتریان گرفته می‌شود.

تمام تلاش فروشگاه مبل هانی ابتدا تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در انواع مبلمان، سرویس خواب، ناهار خوری ،بوفه،کنسول و…بوده است. و از سال 85تا کنون توانسته سهم قابل توجهی از بازار مبل را جذب خود کند .
رسالت مبل هانی ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی مبل هانی امکانی را فراهم آورده است که تمامی هموطنان در سراسر کشور بتوانند به کالاهای مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. ممکن است در سطح کشور همه مردم نتواند به کالاهای با کیفیت و مناسب دسترسی داشته باشند، بنابراین، فروشگاه مبل هانی با فراهم کردن امکان ارسال کالاهای خود به سراسر کشور و همچنین بالا بردن آگاهی خریداران جهت انجام یک خرید هوشمندانه و موفق، یک فرصت مناسب برای همه افراد ایجاد کرده است.یکی از مزیت های مهم خرید از فروشگاه مبل هانی این است که قیمت کالاهای عرضه شده در این فروشگاه زیر قیمت بازار و سایر سایت های مشابه می باشد. همچنین، فروشگاه مبل هانی آماده ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته قبل و بعد از خرید به مشتریان عزیز است.