مبل فرانسوی

ویژگی های اصلی مبل استیل فرانسوی

به طور کلی سبک دکوراسیون فرانسوی شامل رنگ سفید در کنار رنگ های ملایم دیگر مثل خاکستری، یا بژ است. مبلمان استیل فرانسوی نیز از این قاعده مستثنی نیست. رنگ پارچه ی آن سفید .یا خنثی است. بعضی وقت ها،با طرح هایی از رنگ های ملایم به آن زینت داده اند. کنده کاری های چوبی آن ساده و ظریف هستند.جزو دسته ی مبل های راحت هستند. و تکلف و تجمل مبل های سبک باروک یا پاریسی را ندارد. از این مبل می توان. در سالن های چه کوچک چه بزرگ استفاده کرد. چون هم کوچک و سبک است. و هم رنگ آن روشن است .که باعث دلبازتر شدن فضا می شود.که برای خرید انواع مبل میتوانید. به سایت مبل هانی مراجعه فرمایید.

قیمت مبل فرانسوی

در کشور ما ایران مبل فرانسوی در کارگاه های تولیدی .مختلفی با کیفیت های مختلفی ساخته می شود. قیمت آن در ایران بسته به متریال استفاده شده .و کیفیت ساخت آن متفاوت است. به عنوان مثال مبل استیل فرانسوی با چوب ارزان قیمت. و که از پارچه چینی استفاده شده .قیمت ارزانی دارد. کنده کاری های این مبلها توسط دستگاه های CNC انجام می شود. اما مدل هایی هستند. که برای مثال با چوب راش گرجستان و پارچه ترک ساخته می شوند. منبت کاری های این مبل ها به اصطلاح دست دوز می باشد. و قیمت خیلی بالایی دارند.

به همین علت است .که گاهی دو مدل مبل با ظاهر یکسان قیمت های متفاوتی دارند. چون ظاهر شبیه است. اما متریال آنها فرق دارد. شما می توانید. بسته به بودجه خود و انتظاری که از کیفیت مبلمان دارید. یکی از این تولید کننده ها را انتخاب کرده. و مبلمان استیل فرانسوی مورد علاقه خود را سفارش دهید.

دو مدل پرطرفدار این دسته از مبل ها

مبل پشت تخت فرانسوی

همانطور که از نامش پیداست. پشتی صاف با زاویه نود درجه دارد. این مدل بسیار رسمی. و شکیل بوده .و برای مهمانی های مجلل استفاده می شود. دسته های آن چوبی و صاف و بدون انحنا است.

مبل کویین فرانسوی

کمی راحت تر از دسته ی پشت تخت است. پشتی آن نرم تر و راحت تر بوده. و معمولا مقدار کمی انحنا دارد. دو طرف پشتی آن حفاظ هایی وجود دارد .که تا پایین می رود. دسته آن پارچه ای و قوس دار است. این مدل یکی از شیک ترین و لوکس ترین .مدل هاست.