مبل چستر اصل

مبل چستر این روزها در دکوراسیون های کلاسیک به خوبی توانسته است جایگاه خود را پیدا کند. با چیدمان مبل چستر در کنار شومینه به جرئت می توانید به یک فضای بسیار دل انگیز و منحصر به فرد دست پیدا کنید. شکل ظاهری مبل چستر اصل وِیژگی های انحصاری مخصوص به خود را دارد. همین خاص بودن به دلیل تک بودن این محصول است. که واحد بودن شکل طراحی آن با تم های رنگی متفاوت و پارچه های متمایز سبب لوکس شدن آن در فضاهای لاکچری شده است.

بهره گیری از چرم های طبیعی و مصنوعی و پارچه های که خارجی هستند از جمله انتخاب های است. که برای این محصول لوکس در پیش روی دارید. مبل چستر اصل ریشه انگلیسی دارد و در سر تا سر جهان با یک ساختار مشخص برای دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دکوراسیون های اشرافی نگاه کنید به راحتی می توانید به اصالت این محصول پی ببرید. ظاهر این مبل به گونه ای است که شما به سادگی می توانید آن را از مبل های مدرن و سلطنتی تشخیص دهید.

عموماً از مبل چستر برای دکوراسیون های کلاسیک و روستیک استفاده می شود. بهره گیری از دسته ها و پشتی یک شکل و یک اندازه، در نظر گرفتن هنر لمسه دوزی برای قسمت پشتی از فضای بیرون و داخل، داشتن متریالی متفاوت در پرسه ساخت، کلاف و پایه های بسیار مستحکمی است که برای این کار در نظر گرفته می شود.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مبل چستر و ویژگی های ظاهری این محصول مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید صاحب سبک باشید و با این وسیله دکوری خاص و منحصر به فرد دست به ایده پردازی بزنید به شما توصیه می کنیم با ما همراه شوید.

مبل چستر

 تفاوت مبل چستر ایتالیایی و مبل چستر فرانسوی

 همان طور که می دانید سبک و سیاق های که برای مبلمان چستر اصل مورد استفاده قرار می گیرد قدری با یک دیگر تفاوت دارند. این مهم به دلیل ریشه های تاریخی است که در ترکیب ساخت این محصول مورد استفاده قرار می گرفته است. باید به شما بگویم مبل های فرانسوی بسیار سنگین تر از مبل های ایتالیایی هستند.

این امر به دلیل محافظه کاری و سنت‌گرایی بودن مردم این کشور نسبت به ایتالیایی ها است. سبک و سیاق ساخت مبل های چستر هر سال نسبت به سال قبل دستخوش تغییراتی بوده است و این مهم را تا به امروز شما به راحتی می توانید مشاهده کنید. استفاده از چوب راش و بلوط برای کلاف مبل های چستر با تراکم و استحکام بیشتر دو پارامتری است. که برای هر دو مبل چستر به واقع می توانید مشاهده کنید.

مبل چستر فرانسوی

مبل های فرانسوی ترکیبی از رسمی بودن و غیر رسمی بودن یک محصول است که با تجملات و زرق و برق بیشتری عرضه می شود. در مدل فرانسوی شما می توانید راحتی مضاعف تری را نسبت به مبل های ایتالیایی مشاهده کنید؛ زیرا مبل های ایتالیایی بیشتر برای دکوراسیون های اشرافی و رسمی طراحی و تولید می شدند. در کل می توانیم بگویم. مبل های چستر حس گرما در فضا را به دلیل سبک طراحی به خصوصی که از خود به تصویر می کشانند. فراهم می کنند.

در قدم بعدی شکل ساختاری آن ها سبب می شود نشیمن راحت تری برای شما فراهم شود. اگر از مبل های چستر می خواهید استفاده کنید هم راستا بودن سایز دسته ها و پشتی مبل که بیشتر برای سبک انگلیسی مورد توجه قرار می گیرد راحتی بیشتری را برای شما فراهم می کند. در پایان باید بگویم پایه های این کار عموماً خراطی می شود و شکل شکیل تری را نسبت به سایر مبلمان روتین در بازار به خود اختصاص می دهند.

مبل های چستر تلفیقی از تجمل و زیبایی در کنار راحتی بی نظیر برای شما هستند و شما به سادگی میتوانید از آن ها برای فضاهای کاری و دکوراسیون های لوکس و اشرافی اتاق پذیرایی خود بهره بگیرید.