مبل کلاسیک زمرد

آیا با سبک های طراحی مبلمان در کشور آشنایی دارید؟ باید به شما بگویم مبل ها به سه دسته مدرن، سلطنتی و کلاسیک دسته بندی می شوند. شکیل ترین و بی رقیب تریلن محصولی که شما می توانید به خانه مهمان کنید، مبل های کلاسیک هستند که سبک نوستالژی را برای خانه های ایرانی به تصویر می کشد. از آنجایی که سبک طراحی و ایده پردازی مبل های کلاسیک این روزها بسیار تفاوت پیدا کرده است. باید به شما بگویم برای چیدمان های مدرن شما نیز به راحتی قابل استفاده است. از آنجایی که مبل های کلاسیک این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده است، سعی بر آن داریم تا مبل کلاسیک زمرد که در نوع خود بی نظیر است را به شما عزیزان معرفی کنیم.

.

.

مبل کلاسیک زمرد

.

.

ویژگی های مبل کلاسیک زمرد :

.

چوب استفاده شده در مبل کلاسیک زمرد :

.

همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید چوب استفاده شده برای نمای مبل استیل کلاسیک زمرد از ظرافت بسیار خاصی برخوردار است. این امر یعنی کیفیت بسیار قابل قبولی را در بر دارد که با این سایز ظریف طراحی و دیزاین شده است. از سوی دیگر می توانیم به رنگ کار اشاره داشته باشیم. که کیفیت بالای آن مانع از پوسته پوسته شدن و موریانه زدگی چوب مبل شما در طولانی مدت می شود. همچنین رطوبت سبب ورم چوب نخواهد شد زیرا رنگ خوب تا حد بسیار زیادی از آن مراقبت می کند.

.

.

جنس پارچه مبل زمرد :

.

در قدم بعد می توانیم به استرهای ساده و گل‌دار مبل کلاسیک زمرد اشاره داشته باشیم که جلوه بصری کار را فراهم کرده است. استر گل‌دار برای قسمت نشیمن و استر ساده برای پشتی کار مورد استفاده قرار گرفته است که برای شما قابل تغییر است.

استفاده از هنر لمسه دوزی در طراحی این کار نیز به چشم می آید .که خود تیر خلاص برای زیبایی خیره کننده آن محسوب می شود. این امر را شما برای پشتی مبل و قسمت پشت مبل به سادگی با طراحی لوزی لوزی می توانید شاهد باشید. سادگی و زیبایی، بهره گیری از متریال مرغوب، دستگاه های پیشرفته تولید تماماً دلیلی است تا این محصول بی نظیر را به خانه خود مهمان کنید.