نحوه چیدمان مبلمان استیل در منزل

یکی از سبک های پرطرفدار مبلمان، مبل استیل و یا سلطنتی می باشد که دارای طرفدارن بسیار زیادی هستند.

مبل استیل دارای منبت های چوبی بسیار زیبا می باشد، که بسیار مناسب برای پذیرایی از مهمانان است.

چگونه مبلمان استیل خودمان را در منزل بچنیم ؟

معمولا مبل های نه نفره استیل یک کاناپه سه نفره دارد و در کنار آن یک کاناپه دو نفره، دو عدد مبل بزرگ یک نفره و دو صندلی مهمان دارد. افراد با توجه به نیاز و ظرفیت محیط می‌توانند صندلی ها و کاناپه ها را بیشتر قرار دهند. البته در نظر داشته باشید که اگر تصمیم داشتید تعداد این مبلمان را بیشتر کنید حتماً بخواهید تا گزینه های اضافه دقیقا مطابق با سرویس مبل شما باشد و عدم هماهنگی بین قطعات مختلف کل چیدمان خرید شما را زیر سوال نبرد. ممکن است علاقه داشته باشید در منزل بزرگ خود ۲ سرویس مختلف داشته باشید که در این صورت می توانید یک نیم سرویس اضافه کنید یا یک سرویس هفت نفره از مبل استیل یا سلطنتی در کنار این ست نه نفره قرار دهید.

چیدمان مبل های سلطنتی که ۳ تا ۹ نفر ظرفیت دارند می تواند به صورت های مختلفی انجام شود. یعنی شما می توانید در قالب های مربعی، نیم دایره، قرینه، ال و به صورت ناهماهنگ این چیدمان ها را انجام دهید.

چگونه مبل استیل را در فضای پذیرایی مستطیل شکل بچینیم ؟

یکی از ساده ترین شیوه های چیدمان مبل های استیل ۹ نفره چیدمان به شکل ال هست که بهتر است برای این کار یک فرش مستطیل را انتخاب کنید و در خانه پهن کنید و بعد مبلمان را در محوریت آن قرار دهید. مثلاً کاناپه های سه نفره و دو نفره را با یک فاصله مشخص در کنار هم بگذارید و در آخر کاناپه های سه نفره و دونفره از مبل های تکی و صندلی های مهمان به صورت قدیمی استفاده کند و در نهایت یک میز پذیرایی بزرگ در قسمت مرکزی چیدمان بگذارید.