خرید انواع مبل کلاسیک

خرید انواع مبل کلاسیک

در میان اطلاعات مختلف،ویژگی های مبل کلاسیک برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب در خرید انواع مبل کلاسیک حائز اهمیت است.

مبل کلاسیک چیست؟

مبلمان کلاسیک در ابتدا در کشورهای اروپایی رایج شد .مخصوصا در کشور ایتالیا و به ترتیب کشورهای آسیایی و بیشتر در میان طبقه بسیار مرفه و خاندان سلطنتی راه یافت.

ویژگی های مبل کلاسیک

دانستن ویژگی های مبل کلاسیک برای خرید انواع مبل کلاسیک مهم است.

مبلمان کلاسیک عمدتا حجیم هستند. یعنی فضای بیشتری اشغال می کنند.

جزییات در مبل کلاسیک

تفاوت زیاد مبلمان کلاسیک را میزان جزییات و کیفیت آن ها ایجاد می کند که برای خرید انواع مبل کلاسیک بدردبخور است. منبت کاری هایی با جزییات و طرح های پیچیده و گوناگون. در تعیین قیمت مبلمان کلاسیک نیز حائز اهمیت است. هر چه جزییات بیشترباشد، قیمت هم بیشتر است.معمولا این منبت‌کاری ها در دسته‌ها و پایه‌ و گاهی تاج مبل استفاده می شود. 

فرق مبل کلاسیک و مبل سلطنتی

به دلیل شباهت های زیاد مبلمان کلاسیک و سلطنتی، عمدتا این دو عنوان به غلط استفاده می شود.پس برای خرید انواع مبل کلاسیک بهتر است تفاوت میان این دو را دانست.مبلمان سلطنتی می توانند کلاسیک هم باشند .ولی به طور قطع مبلمان کلاسیک نمی تواند مبل سلطنتی باشد. یکی از تفاوت های مهم میان مبل کلاسیک و مبل سلطنتی، ابعاد آن است. غالبا مبل های کلاسیک کوچکتر از مبلمان سلطنتی هستند.

مبلمان کلاسیک فرانسوی

کشور فرانسه در گذر زمان. تا الان هنرمندان. بزرگی پرورش داده است. آنها عاشق هنر هستند. و این علاقه به طراحی مبلمان هم راه پیدا کرده است. در قرن 17 مبلمان کلاسیک فرانسوی. عمدتا برای. اشراف زادها ساخته شده. و حکاکی های چوبی در این مدل پیچیده تر،و. حجم مبلمان زیادتر بوده است. به صورتی که امروزه مبلمان فرانسوی به مبل ساده و ظریف شهرت پیدا کرده است.

طرح چوب مبلمان کلاسیک فرانسوی با خطوط راست یا منحنی بسیار ساده و نامتقارن می باشد. پارچه مبلمان کلاسیک فرانسوی از جنس کتان یا مخمل و ابریشم بوده و بسیار مرغوب و باکیفیت بالایی است. رنگ پارچه مبلمان فرانسوی عمدتا خنثی و روشن است. عموما در میان انواع مبل مبل کلاسیک، مدل مبل فرانسوی بهترین انتخاب برای پذیرایی های کوچک است. سبک مبل کلاسیک فرانسوی بیشتر به سبک روکوکو نزدیک است.

مبلمان کلاسیک فرانسوی

مبلمان کلاسیک ایتالیایی

مبل کلاسیک ایتالیایی در میان انواع مبل کلاسیک، کاملا اصیل و با قدمت بسیار بالا است.که یکی دیگر از گزینه های موجود در خرید انواع مبل کلاسیک می باشد. اگر به دنبال داشتن یک سالن پذیرایی بسیار مجلل، لوکس و شاهانه هستید سراغ مبلمان کلاسیک با سبک ایتالیایی بروید. تقارن در طرح یکی از تاثیر گذار ترین اصول مبل کلاسیک ایتالیایی می باشد. در ساختار مبلمان کلاسیک ایتالیایی از مناسبترین متریال ها استفاده شده است.

مبل کلاسیک ایتالیایی